EET-UQ2C222EA
MFR.Part #
EET-UQ2C222EA
Description
-40℃~+85℃ 160V 2000hrs@85℃ 2200uF 35mm 35mm 6.692A@10kHz 98mΩ@120Hz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS