EEU-FR1V221B
MFR.Part #
EEU-FR1V221B
JLCPCB Part #
C1583130
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-40℃~+105℃ 11.5mm 220uF 35V 56mΩ 5mm 6000hrs@105℃ 665mA@120Hz 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS