ERJ-S12D1652U
MFR.Part #
ERJ-S12D1652U
JLCPCB Part #
C1701507
Description
-55℃~+155℃ 16.5kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS