ERJ-H2RF2150X
MFR.Part #
ERJ-H2RF2150X
JLCPCB Part #
C4245675
Description
-55℃~+175℃ 100mW 215Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS