EEUFR0J152L
MFR.Part #
EEUFR0J152L
JLCPCB Part #
C542011
Package
Plugin,D8xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.56A@100kHz 1500uF 20mm 3.5mm 6.3V 8mm 9000hrs@105℃ ±20% 插件,D8xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS