ERA-2VEB2670X
MFR.Part #
ERA-2VEB2670X
JLCPCB Part #
C1861526
Description
-55℃~+155℃ 100mW 267Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS