EEUFM1V471
MFR.Part #
EEUFM1V471
JLCPCB Part #
C713399
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.635A@120Hz 10mm 22mm 35V 470uF 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS