ERJ-P08D8452V
MFR.Part #
ERJ-P08D8452V
JLCPCB Part #
C4140333
Description
-55℃~+155℃ 660mW 84.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS