ERJ-14NF5760U
MFR.Part #
ERJ-14NF5760U
JLCPCB Part #
C4197015
Description
-55℃~+155℃ 500mW 576Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS