ERJ-8ENF19R1V
MFR.Part #
ERJ-8ENF19R1V
JLCPCB Part #
C3978937
Description
-55℃~+155℃ 19.1Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS