EEUFC1J101B
MFR.Part #
EEUFC1J101B
JLCPCB Part #
C178675
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 10mm 12.5mm 256mΩ@100kHz 3000hrs@105℃ 535mA@100kHz 5mm 63V ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS