ERJ-U12J222U
MFR.Part #
ERJ-U12J222U
JLCPCB Part #
C1014313
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 500V 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS