EEU-FC1H181LJ
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EEU-FC1H181LJ
JLCPCB Part #
C1596455
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 120mΩ 180uF 2000hrs@105℃ 3.5mm 50V 559mA@120Hz 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS