ERA-8VRW2152V
MFR.Part #
ERA-8VRW2152V
JLCPCB Part #
C6613850
Description
-55℃~+155℃ 21.5kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS