EEU-FC1H121L
MFR.Part #
EEU-FC1H121L
JLCPCB Part #
C1669300
Package
Plugin,D8xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 120uF 15mm 2000hrs@105℃ 3.5mm 50V 635mA@100kHz 8mm ±20% 插件,D8xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS