EEU-FC1E821B
MFR.Part #
EEU-FC1E821B
JLCPCB Part #
C4155618
Package
Plugin,D10xL27mm
Description
-55℃~+105℃ 1.08A@120Hz 10mm 25V 27mm 3000hrs@105℃ 5mm 820uF ±20% 插件,D10xL27mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS