ERJ-HP6D5760V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-HP6D5760V
JLCPCB Part #
C6845230
Package
0805
Description
-55℃~+175℃ 500mW 576Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS