ECW-FE2J105PD
MFR.Part #
ECW-FE2J105PD
JLCPCB Part #
C3786662
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1uF 630V ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS