EEU-FC1C152L
MFR.Part #
EEU-FC1C152L
JLCPCB Part #
C1581740
Package
Plugin,D10xL30mm
Description
-55℃~+105℃ 1.452A@120Hz 10mm 1500uF 16V 3000hrs@105℃ 30mm 35mΩ 5mm ±20% 插件,D10xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS