ERJ-1GJF4752C
MFR.Part #
ERJ-1GJF4752C
JLCPCB Part #
C20021684
Description
-55℃~+125℃ 47.5kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS