ERJ-L12KF22MU
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-L12KF22MU
JLCPCB Part #
C2079953
Package
1812
Description
-55℃~+125℃ 22mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS