EEU-FC1C122B
MFR.Part #
EEU-FC1C122B
JLCPCB Part #
C1597292
Package
Plugin,D10xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 1.44A@100kHz 10mm 1200uF 16V 25mm 3000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D10xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS