ERJ-U14J750U
MFR.Part #
ERJ-U14J750U
JLCPCB Part #
C1013809
Description
-55℃~+155℃ 500mW 75Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS