ERJ-S08F24R3V
MFR.Part #
ERJ-S08F24R3V
JLCPCB Part #
C2120948
Description
-55℃~+155℃ 24.3Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS