ERJ-14NF8871U
MFR.Part #
ERJ-14NF8871U
JLCPCB Part #
C2082375
Description
-55℃~+155℃ 500mW 8.87kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount