EEU-ED2V100B
MFR.Part #
EEU-ED2V100B
JLCPCB Part #
C5114261
Package
Plugin,D10xL22mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 10uF 140mA@120Hz 22mm 350V 5mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL22mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS