ERJ-U1DF3601U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U1DF3601U
JLCPCB Part #
C4270173
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 3.6kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS