ERJ-U1DD3482U
MFR.Part #
ERJ-U1DD3482U
JLCPCB Part #
C1704036
Description
-55℃~+155℃ 34.8kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS