EEF-CD0E820XE
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EEF-CD0E820XE
Description
-40℃~+105℃ 1.9mm 1000hrs@105℃ 15mΩ 2.5V 2.7A@100kHz 82uF Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS