ECW-H12912JV
MFR.Part #
ECW-H12912JV
JLCPCB Part #
C6612179
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 1.25kV 9.1nF ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS