EET-UQ2W121BA
MFR.Part #
EET-UQ2W121BA
Description
-25℃~+85℃ 1.456A@10kHz 1.658Ω@120Hz 120uF 2000hrs@85℃ 22mm 30mm 450V ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS