ERJ-P06F1743V
MFR.Part #
ERJ-P06F1743V
JLCPCB Part #
C4212087
Description
-55℃~+155℃ 174kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS