EEUFR0J682L
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EEUFR0J682L
JLCPCB Part #
C407865
Package
Plugin,D12.5xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 12.5mm 12mΩ@100kHz 3.75A@100kHz 35mm 5mm 6.3V 6800uF ±20% 插件,D12.5xL35mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS