EET-UQ2V391LA
MFR.Part #
EET-UQ2V391LA
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.884A@10kHz 2000hrs@85℃ 25mm 350V 35mm 390uF 510mΩ@120Hz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS