EET-UQ2V391CA
MFR.Part #
EET-UQ2V391CA
Description
-25℃~+85℃ 2.884A@10kHz 2000hrs@85℃ 25mm 350V 390uF 40mm 510mΩ@120Hz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors