ERJ6ENF93R1V
MFR.Part #
ERJ6ENF93R1V
JLCPCB Part #
C2080364
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 93.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS