ERJ-1GEF71R5C
MFR.Part #
ERJ-1GEF71R5C
JLCPCB Part #
C20518677
Description
-55℃~+125℃ 50mW 71.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS