EET-HD2W181HJ
MFR.Part #
EET-HD2W181HJ
Description
-25℃~+105℃ 1.218A@10kHz 10mm 180uF 22mm 3000hrs@105℃ 37mm 450V ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS