ERJ-U08F1433V
MFR.Part #
ERJ-U08F1433V
JLCPCB Part #
C1013659
Description
-55℃~+155℃ 143kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS