EET-HC2S561DA
MFR.Part #
EET-HC2S561DA
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 30mm 326mΩ@120Hz 420V 50mm 560uF ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS