ERJ-U2RD1431X
MFR.Part #
ERJ-U2RD1431X
JLCPCB Part #
C1882083
Description
-55℃~+155℃ 1.43kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS