EET-HC2S391KA
MFR.Part #
EET-HC2S391KA
JLCPCB Part #
C6033083
Package
Plugin,D30xL42mm
Description
-25℃~+105℃ 1.55A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 30mm 390uF 420V 42mm 468mΩ@120Hz ±20% 插件,D30xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS