ERJ-UP8F1004V
MFR.Part #
ERJ-UP8F1004V
JLCPCB Part #
C4161128
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS