B41231A3339M000
MFR.Part #
B41231A3339M000
JLCPCB Part #
C5556205
Package
Plugin,D22xL52mm
Description
-40℃~+85℃ 10V 10mm 2000hrs@85℃ 22mm 33000uF 5.82A@120Hz 52mm ±20% 插件,D22xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS