EET-HC2C821HA
MFR.Part #
EET-HC2C821HA
Description
-40℃~+105℃ 10mm 160V 2.8A@10kHz 2000hrs@105℃ 22mm 243mΩ@120Hz 37mm 820uF ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS