EET-HC1H183LJ
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EET-HC1H183LJ
Description
-40℃~+105℃ 10mm 18000uF 2000hrs@105℃ 35mm 47mm 5.98A@10kHz 50V ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS