EET-ED2G331EA
MFR.Part #
EET-ED2G331EA
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.44A@100kHz 3000hrs@105℃ 30mm 330uF 35mm 400V 402mΩ@120Hz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS