ERJ-U01F32R4C
MFR.Part #
ERJ-U01F32R4C
JLCPCB Part #
C1860356
Description
-55℃~+125℃ 32.4Ω 50V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS