EET-ED2W331EA
MFR.Part #
EET-ED2W331EA
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.64A@100kHz 3000hrs@105℃ 330uF 35mm 402mΩ@120Hz 40mm 450V ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS