EET-ED2E221BA
MFR.Part #
EET-ED2E221BA
Description
-40℃~+105℃ 1.83A@100kHz 10mm 220uF 22mm 250V 3000hrs@105℃ 30mm 678mΩ@120Hz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS